پای انتخاب مان می ایستیم
پای انتخاب مان می ایستیم
مفتخریم به اینکه در روزهای ابتدایی تشکیل شورای ششم توانستیم با اکثریت آرا مصطفی سعیدی فرزند شهید سعیدی سیرایی را به عنوان شهردار بومی کرج انتخاب کنیم.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، جواد چپردار رییس شورای شهر کرج گفت: بعد از تأیید انتخابات با اعضای منتخب ۱۵ جلسه تعاملی در تحقق اهداف مهمه و پنج جلسه هم اندیشی برگزار کردیم.

چپردار توضیح داد: در مجموع این جلسات در مورد اهداف مهمه از جمله الویت بندی برنامه ها و انتخاب شهرداری از بین چهره های برند کشور و یا بومی پای صحبت های موافق و مخالف اعضای منتخب نشستیم و در نتیجه با اکثریت آرا به انتخاب گزینه بومی رسیدیم.

وی با اشاره به اینکه در جلسات تعاملی ایی که با اعضای منتخب شورا داشتیم بیان کرد: بعد از بیان و شنیدن نظر موافقان و مخالفان نتیجه بر این شد که گزینه ی بومی و انقلابی ایی را انتخاب کنیم.

عضو شورای ششم ادامه داد: چهاردهم مرداد ماه که مراسم تحلیف انجام شد همان روز با اکثریت آرا هیات رییسه دائم و سرپرست شهرداری را انتخاب کردیم.

به گفته چپردار همان روز سعیدی سیرایی به عنوان سرپرست در شهردار معرفی و به همراه اعضای شورا از پروژه های شهرداری بازدید کردند.

وی با اشاره به روند تصمیم گیری انتخاب شهردار توضیح داد: ابتدا شش گزینه را انتخاب کردیم که هر کدام در جلسه ی علنی برنامه هایشان را ارائه دادند و بعد به سه گزینه از آنها رسیدیم.

عضو هیات رییسه شورای ششم تشریح کرد: پس از بررسی و بیان و شنیدن نظرات دیگر اعضا با اکثریت آرا به گزینه مصطفی سعیدی فرزند شهید سعیدی سیرایی رسیدیم.

او معتقد است: مصطفی سعیدی جوانی انقلابی، بومی و کاردان است که ما پای انتخاب مان می ایستیم و تا زمانی که وی پاکدستی و شایسته سالاری را مدنظر قرار دهد در معیشت وی هستیم.

چپردار سعیدی را عضو چهاردهم شورای شهر خواند و اذعان کرد: تا کنون هفده جلسه علنی را برگزار کردیم و به دنبال حذف مطالبات رانتی، برنامه ریزی علمی و آکادمیک، الویت بندی برنامه های مدیریت شهری، مشاورت با متخصصین امور، تعقل در تصمیمات، همگرایی با مدیران انقلابی و نمایندگان از اهداف ما در مدیریت شهری است.

وی اضافه کرد: دوری از حواشی، لحاظ شرایط اقتصادی کشور، تحقق درآمدهای شهرداری و حقوق پرسنل، پیشرفت عمرانی و خدمات و آبادانی کلانشهر، وحدت و همدلی آحاد مدیران جهادی از دیگر برنامه های ماست.

چپردار در پایان گفت: ما به شهدا قول داده ایم که این خاکریز آخر که به ما سپرده شده هرگز شکسته نخواهد شد و با تکیه به پتانسیل های انقلابی عاقببت بخیری و حفظ و صیانت از عملکردمان محقق گردد.