پویش «تصویب قانون شهدای جهادگر در مجلس» ۷ هزار امضایی شد
پویش «تصویب قانون شهدای جهادگر در مجلس» ۷ هزار امضایی شد
پویش «تصویب قانون شهدای جهادگر در مجلس» در سامانه مردمی فارس من با گذشت سه روز توسط مدیران این پویش بیش از ۷ هزار امضا به دست آورده و انتظار می رود مجلس هرچه سریع‌تر پی‌گیری را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت به نقل از خبرگزاری فارس داود درودیان دبیر نخستین یادواره شهدای جهادگران کشور و مدیر پویش فارس من در اظهار کرد: جهادگرانی که در اردوهای جهادی در اثر حادثه و یا سانحه از دنیا رفته اند هنوز لفظ شهید به آن‌ها اطلاق نمی‌شود بسیج سازندگی قانونی در مجلس شورای اسلامی دارد که می‌خواهیم به آن تبصره‌ای اضافه کنیم که جهادگران جان باختگان اردوهای جهادی را شهید به حساب آورند. 

وی افزود: قریب به یکسال از طرح این مسأله در مجلس شورای اسلامی می‌گذرد و حدود ۴ ماه است که در کمیسیون امنیت ملی مسکوت است و خواستار برگزاری هرچه سریعتر این جلسه برای افزوده شدن تبصره شهدا را داریم.

 مدیر پویش فارس من، با اشاره به آمار جان باختگان جهادگر عرصه خدمت در کشور، اذعان کرد: از سال ۱۳۸۱ تاکنون ۵۰ جهادگر از ۱۹ استان کشور طی مأموریت های مختلف از دنیا رفته اند.

گفتنی است خبرگزاری‌ فارس براساس اصل توجه به خواسته‌های مردمی، پیگیری این پویش را در دستورکار قرار داده و قرار است از مسئولان مربوطه پیگیری کند

برای حمایت از این کمپین می توانید به صفحه فارس من در خبرگزاری فارس مراجعه و سوژه های خود را ثبت کنید، همکاران ما پیگیری را تا حصول نتیجه انجام خواهد داد

  • نویسنده : لیلا عبادی
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس