طرح «اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها» بیانگر روحیه استکبارستیزی مجلس شورای اسلامی است
طرح «اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها» بیانگر روحیه استکبارستیزی مجلس شورای اسلامی است

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه یک فوریت طرح اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها نشان از روحیه استکبار ستیزی مجلس انقلابی دارد و همچنین به تحریم کنندگان کشورمان می‌فهمانند که نمی‌توانند دست به هر اقدامی بزنند.  جواد نیک بین، به تصویب یک فوریت طرح «اقدام راهبردی برای لغو […]

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه یک فوریت طرح اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها نشان از روحیه استکبار ستیزی مجلس انقلابی دارد و همچنین به تحریم کنندگان کشورمان می‌فهمانند که نمی‌توانند دست به هر اقدامی بزنند.

 جواد نیک بین، به تصویب یک فوریت طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها» اشاره کرد و گفت: مصوبه مجلس شورای اسلامی برای اقدام راهبردی در جهت لغو تحریم‌ها نشان از روحیه استکبارستیزی مجلس دارد.

نماینده مردم کاشمر و بردسکن و خلیل آباد، کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی افزود: ما می‌خواستیم با تصویب این طرح به آمریکایی‌ها بفهمانیم که رای آوردن ترامپ و بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هیچ تفاوتی برای جمهوری اسلامی ندارد؛ چرا که راهبرد کاخ سفید نسبت به کشورمان از پیش تعیین شده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران نباید در مقابل تحریم‌های دشمنان به صورت تدافعی عمل کند، بلکه می‌بایست اقدامات تهاجمی را در قبال رفع و یا عدم شکل‌گیری تحریم‌های دشمنان داشته باشد تا دیگر دست به اعمال چنین تحریم‌هایی نزنند.

وی اظهار کرد: معتقدم مصوبه یک فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها برای عبرت گرفتن دشمنان بسیار تاثیرگذار خواهد بود./