رسانه ها مسوولان را برای اطلاع رسانی از محدودیت ها همراهی کنند
رسانه ها مسوولان را برای اطلاع رسانی از محدودیت ها همراهی کنند
رییس شورای اطلاع رسانی البرز از رسانه های گروهی استان خواستار همراهی به منظور اطلاع رسانی گسترده در اجرای محدودیت های اعمالی از یکم آذر ماه شد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، نور محمد فردی روز دوشنبه در حاشیه جلسه اطلاع رسانی در گفت وگو با خبرنگاران افزود:با اعلام مصوبات جدید ستا ملی مقابله با کرونا، طرح جامع اعمال محدودیت ها برای کرونا با سطح بندی شهرها به مناطق قرمز، نارنجی و زرد از روز شنبه اول آذرماه در سراسر کشور اعمال می شود.

وی اضافه کرد: هر تصمیمی که در ستاد ملی کرونا گرفته می شود بر اساس همکاری مردم و دستگاه ها در رعایت اصول پروتکل های بهداشتی است که به همین منظور باید تلاش شود تا در سایه همراهی و همکاری مردم  و رسانه های گروهی با کاهش تجمعات از میزان شیوع این ویروس کاسته شود.

فردی گفت: رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی بویژه در اصول خود مراقبتی در کنار همراهی حداکثری با تصمیمات ستاد ملی کرونا در اعمال محدودیت ها یا ممنوعیت ها ضرورتی است که باید بیش از پیش مورد توجه مردم و مسوولان قرار گیرد.

وی بر نقش موثر رسانه های گروهی در خصوص حمایت همه جانبه و اقناع کننده آنان تاکید و یادآور شد: حمایت همه جانبه و اقناع کننده رسانه ها می تواند فضای اجرا را گسترده تر کرده و این طرح را با حداقل برخوردهای تنبیهی و انضباطی پیش ببرد.

 

  • نویسنده : مانا روشن