آرزوی ۲۲ ساله مردم طالقان محقق می شود
آرزوی ۲۲ ساله مردم طالقان محقق می شود
استاندار البرز گفت: امید دارم که طی تعامل کارفرما و پیمانکار پروژه و مشروط به مساعد بودن شرایط آب و هوای منطقه و تکمیل ایمنی لازم، ظرف یک ماه آینده پس از ۲۲ سال انتظار مردم، شاهد بهره برداری راه حیاتی هشتگرد به طالقان باشیم.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت،عزیزاله شهبازی روز سه شنبه در  بازدید از روند تکمیل پروژه راه هشتگرد-طالقان که روز سه شنبه صورت گرفت، افزود:  با برنامه ریزی های صورت گرفته طی یک سال اخیر روند تکمیل راه حیاتی و مهم هشتگرد-طالقان با سرعت دنبال شد، که به زودی زیر بار ترافیک می رود.
وی اضافه کمرد: رعایت حداکثر ایمنی و جدیت در تکمیل مراحل ایمن سازی جاده بسیار مورد تاکید است و تنها با اطیمنان خاطر از تحقق این مهم، جاده به بهره برداری می رسد که به همین منظور مدیرکل راه و شهرسازی استان ماموریت ویژه ای برای نظارت بر روند تکمیل و ایمن سازی جاده دارد.

شهبازی گفت: امروز از مسیر بازدید  و تمام موارد طی گزارشی از پیمانکار مورد بررسی قرار گرفت که  البته راهداری کشور مسوولیت سنگینی در اتخاذ تدابیر لازم جهت حفظ، نگهداری و ایجاد راهدارخانه دراین مسیر دارد.
وی با تاکید بر اینکه سلامت و ایمنی مردم از اهم امور است، گفت: امید دارم که طی تعامل کارفرما و پیمانکار پروژه و مشروط به مساعد بودن شرایط آب و هوای منطقه و تکمیل ایمنی لازم، ظرف یک ماه آینده پس از ۲۲ سال انتظار مردم، شاهد بهره برداری از این راه حیاتی باشیم.
استاندار البرز همچنین در بازدید از مسیر پروژه، بر ضرورت تعیین تکلیف ساخت و سازهای غیرمجاز و اتخاذ تدابیر فوری جهت تخریب تعدی به منابع ملی و طبیعی و تغییر غیرمجاز کاربری های زراعی و باغی به مسکونی تاکید  و مسئولان مربوطه را مکلف کرد که پس از اجرای این مهم، گزارش جامعی از روند کار، ارائه دهند.

  • نویسنده : مانا روشن