تغییر دوباره سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز
تغییر دوباره سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز
کمتر از یک هفته مانده به شروع رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز تغییر یافت، تغییری که می تواند این تیم را که با حاشیه های زیادی مواجه کرده بار دیگر دچار چالش جدی کند.

تیم فوتبال گل ریحان، به عنوان تنها نماینده فوتبال استان البرز قرار است که در این دوره از رقابت‌ها حضور داشته باشد، اما گویی حاشیه‌ها دست بردار آن نیستند و کمتر از یک هفته مانده به شروع رقابت‌های لیگ دسته یک، اخبار و شواهد گواه تغییر سرمربی این تیم است.

این تغییردر حالی صورت گرفته که گل ریحان با حاشیه‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، حاشیه‌هایی که می‌تواند کار را برای شروع دوباره آن سخت‌تر کند.

مهدی امیری سوادکوهی که با یک تغییر ناگهانی جانشین علی لطیفی شده بود که تا ۲۴ ساعت قبل از برکناری از تعویض خود خبر نداشت و تعریف و تمجیدهای بسیاری که از سوی مدیران این باشگاه از سوادکوهی شده بود برای مدتی کوتاه این باور را در همگان ایجاد کرد که شاید حاشیه‌ها از گل ریحان رفته اند.

اما امروز سه شنبه به ناگاه خبری در فضای مجازی منتشر می‌شود مبنی بر اینکه میثم منیعی جانشین سوادکوهی شد!

خبری که آن هم کمتر از یک هفته مانده به شروع رقابت‌ها این تشویش را در دوستداران این تیم البرزی ایجاد کرد که آینده گل ریحان چه می‌شود.

منصور بیک وردی، رئیس هیأت فوتبال استان البرز روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه ما نیز این خبر را از طریق رسانه‌ها شنیده ایم، گفت: این تغییر در حالی صورت گرفته که یکشنبه دوم آذر گل ریحان در نخستین دیدار خود در ورزشگاه انقلاب کرج دیدار خواهد داشت.

بیک وردی با اشاره به اینکه گل ریحان باشگاه خصوصی و مدیران آن سیاست گذاری‌های خود را دارند، افزود: تنها نکته ای که می‌توانیم بگوییم این است که این جابه جایی‌ها در این مقطع زمانی خیلی خوشایند نیست.

وی اضافه کرد: امیدواریم که جابه جایی‌های صورت گرفته در روند بازی‌های این تیم اثرگذار نباشد.

بیک وردی گفت: گل ریحان در شروع رقابت‌های فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال کشور و در نخستین دیدار با مس کرمان در ورزشگاه انقلاب کرج در صورتی که شرایط بازی‌ها تغییری نکند، بازی خواهد داشت.

  • نویسنده : مانا روشن