امشب هوای یزد ۴ درجه سردتر می‌شود
امشب هوای یزد ۴ درجه سردتر می‌شود

کارشناس گروه پیش بین اداره کل هواشناسی یزد از تداوم سرمای شبانه در استان خبرداد و گفت: بر اساس اطلاعات بدست آمده از نقشه های همدیدی، این سامانه صبح فردا از استان خارج می‌شود.

به گزارش وکیل ملت، احسان‎الله دهقانی با اشاره به تغییرات جوی استان طی روزهای آینده اظهار کرد: سامانه بارشی از صبح امروز تا صبح فردا آسمان استان را در بر گرفته است.

وی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و بارش باران را از دیگر پیامدهای این سامانه در استان یزد دانست و افزود: با کاهش دما در مناطق ییلاقی، امشب وضعیت جاده ها مه آلود خواهد بود‌.

این کارشناس گروه پیش بین اداره کل هواشناسی  یزد در ادامه از تداوم سرمای شبانه در استان خبرداد و گفت: بر اساس اطلاعات بدست آمده از نقشه های همدیدی، این سامانه صبح فردا از استان خارج می‌شود.

دهقانی با بیان این‌که برای روزهای دوشنبه و سه شنبه آسمان استان یزد نیمه ابری پیش‌بینی می‌شود، تصریح کرد: در روزهای پایانی این هفته از پنج شنبه بعداز ظهر سامانه بارشی دیگری خواهیم داشت، که اگر رطوبت هوا کافی باشد بارش خوبی پیش روی شهر میراث جهانی یزد است.

وی با بیان این‌که امروز نسبت به دیروز دمای هوای یزد چهار درجه کاهش می یابد، گفت: کاهش دمای یزد تاپایان امروز به ۱۶ درجه می‌رسد.

کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی یزد، خاطرنشان کرد: امشب دمای یزد در خنک ترین ساعت به هفت درجه و فردا شب به پنج درجه می‌رسد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس