۹۵درصد از جایگاه‌های سوخت زنجان استانداردسازی شد/ کاهش قاچاق سوخت
۹۵درصد از جایگاه‌های سوخت زنجان استانداردسازی شد/ کاهش قاچاق سوخت

حبیبی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی زنجان، از فعالیت ۴۰ جایگاه سی‌ان‌جی در استان خبر داد و گفت: ۹۵ درصد از جایگاه‌های سوخت استان استاندارد سازی شده است.

به گزارش وکیل ملت، حمدالله حبیبی با بیان اینکه اقدامات زیادی درحوزه پیشگیری از انحراف  خارج از شبکه و قاچاق فرآورده های نفتی در زنجان انجام شده است، گفت: ماهانه مصرف و ساماندهی مصرف بنزین در استان کنترل می شود.

وی اظهار کرد: درراستای کاهش قاچاق سوخت استاندارد سازی جایگاه‌ها و سهمیه و مدیریت برداشت نفت گاز، سهمیه کارت آزاد در جایگاه‌ها و بازدیدهای میدانی از مجاری عرضه سوخت به جد در استان توسط شرکت انجام می شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی زنجان از اجرا و راه اندازی طرح توزیع الکترونیک فراورده های نفتی در استان خبر داد و گفت: انجام اقدامات پیشگیرانه در کاهش قاچاق سوخت در استان بسیار موثر بوده و کاهش خوبی داشت است.

حبیبی از فعالیت ۴۰ جایگاه سی‌ان‌جی در  استان خبر داد و تاکید کرد: در زنجان ۱۰۰ جایگاه عرضه فرآورده مایع و سی‌ان‌جی وجود دارد.

وی  با بیان اینکه بیش از ۹۵ درصد از جایگاه های سوخت در زنجان استاندارد سازی شده است، ابراز داشت:  در حال حاضر اکثریت جایگاه‌های سوخت استاندارد سازی و موفق به دریافت گواهی نامه از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شدند.

  • منبع خبر : خبرگزاری بازار