تناقض‌گویی در مورد کرونا باعث سلب اعتماد مردم می‌شود
تناقض‌گویی در مورد کرونا باعث سلب اعتماد مردم می‌شود

امام جمعه سلطانیه گفت: تناقض‌گویی در مورد کرونا باعث سلب اعتماد مردم می‌شود.

به گزارش وکیل ملت، حجت‌الاسلام عمران حسینی‌نسب ظهر امروز (۲ آذرماه) در دیدار با بسیجیان سلطانیه که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری، اگر بسیج در جنگ و هم در دوران بعد از جنگ و بعد از آن و هم امروز نبود، کمیت انقلاب لنگ بود، ادامه داد: رزمایش مواسات و محرومیت‌زدایی از خدمات ماندگار بسیج است.

وی با اشاره به آیات ۱۴۶ و ۱۴۷ سوره آل‌عمران سستی نکردن در راه خدا، تسلیم و ناتوان نشدن در برابر دشمن و صبر و استقامت را از ویژگی‌های بسیج دانست و افزود: همه کارهای بسیج مخلصانه است، از اینرو بسیجیان از ستون‌های اصلی انقلاب هستند.

حسینی‌نسب اخلاص در عمل، ولایت‌مداری و دشمن‌شناسی و شناساندن دشمن را از شاخصه‌های بسیجیان دانست و گفت: در شرایطی که عده‌ای در داخل کشور با همه دشمنی‌های استکبار، به دنبال بزک کردن آمریکا هستند، بسیجی باید دشمن را به مردم بشناساند.

امام جمعه سلطانیه با اشاره به خاطرات اوباما در کتاب خاطراتش در مورد نامه مستقیم خود به مقام معظم رهبری و تغییر موضعش بعد از فتنه ۸۸ و اذعان وی به اینکه تحریم‌های حزب جمهوری‌خواه از جمله بوش بر علیه ایران سمبلیک و نمادین بوده، اما تحریم‌های حزب دموکرات از جمله خودش سخت و سنگین، افزود: در نوع مواجهه با ایران و دشمنی با انقلاب اسلامی هیچ تفاوتی بین دموکرات و جمهوری‌خواه در آمریکا وجود ندارند.

حسینی‌نسب، برجام را یک دوره آمریکاشناسی برای ملت ایران خصوصا نسل جدید دانست که نوع نگرش ایرانیان به آمریکا را تصحیح کرد با انتقاد از بزک کردن آمریکا توسط عده‌ای در داخل کشور، گفت: دل بستن به دولت جدید و دموکرات آمریکا نیز خلاف عقلانیت است.

وی با بیان اینکه اگر ما هیچ سابقه بدی از بایدن، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا نداشته باشیم اما واکنش او به ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بیانیه وی در شب شهادت سردار شهید، برای شناخت او کافی است، تصریح کرد: بایدن ترور شهید حاج قاسم سلیمانی، مبارزِ بین‌المللی با تروریست را حق آمریکا دانست.

حسینی‌نسب در ادامه سخنان خود گریزی به موضوع کرونا زده و با تجلیل از خدمات شبانه‌روزی کادر بهداشت و درمان، اضافه کرد: بعد از گذشت ۹ ماه لازم است نقاط ضعف مدیریت کرونا نیز در راستای کمک به مقابله با کرونا بررسی شود.

امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه انتظار می‌رود یک صدا از وزارت بهداشت و کارشناسان بهداشت و درمان شنیده شود اما متاسفانه این‌گونه نیست، تصریح کرد: این مسائل باعث بی‌اعتمادی و سردرگمی مردم می‌شود.

حسینی‌نسب خاطرنشان کرد: اگر مردم در مدیریت کرونا وظایفی دارند، مسئولان هم وظایفی دارند و تناقض‌گویی‌ها باعث سلب اعتماد می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا