شهرداری باید پروژه جمهوری را تغییر دهد
شهرداری باید پروژه جمهوری را تغییر دهد
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه تکلیف تقاطع غیر همسطح جمهوری اسلامی این کلانشهر باید هر چه سریعتر روشن شود گفت: شهرداری متناسب با نظر مردم و شورا روند اجرای این پروژه را تغییر دهد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، رحیم خستو شامگاه یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: شهرداری کرج حدود سه ماه پیش با حفاظ کشی اطراف میدان جمهوری اسلامی، پروژه تقاطع غیر همسطح در دستور کار قرار دارد که با مخالفت شورای شهر و مردم قرار گرفت.

وی اضافه کرد: طبق گزارش ها در صورت اجرای پروژه بخشی از درختان و فضای سبزاز بین می رود ضمن آنکه چندان مشکلی از ترافیک شهر برطرف نخواهد شد.

خستو گفت: انتظار می رود شهرداری کرج هر چه سریعتر وضعیت این پروژه پرهزرینه را مشخص و نگرانی مردم را برطرف کند.

وی همچنین از روابط عمومی شهرداری کرج خواست در پایگاه خبری مدیریت شهری نظرات مخالف شورا در خصوص برخی مسایل شهری منعکس شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به آزاد راه شمالی کرج اشاره و خاطر نشان کرد: تلاش ها بر این است تا در آینده نزدیک بخشی از آزاد راه شمالی کرج تکمیل و زیر بار ترافیک برود.

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: این آزاد راه به طول ۱۷ کیلومتر آزاد راه شهید همت در شرق کرج را به آزاد راه کرج-قزوین در غرب کرج متصل و موجب روان سازی ترافیک در آزاد راه تهران – کرج- قزوین در محدوده شهر کرج می شود.

 

  • نویسنده : مانا روشن