آزادی ۹۵ زندانی جرایم غیرعمد  استان البرز
آزادی ۹۵ زندانی جرایم غیرعمد  استان البرز
رئیس بسیج اصناف استان البرز با اشاره به اقدامات این مجموعه در راستای مقابله با کرونا، گفت: همزمان با میلام امام حسن عسگری (ع) 95 زندانی جرائم غیرعمد در البرز به همت بسیج اصناف آزاد می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت، علی ترکاشوند روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: از ابتدای آغاز شیوع بیماری تا کنون اقدامات متعددی توسط صنوف مختلف در حوزه کمک به جامعه انجام شده است، در این میان می‌توان به کمک‌های مومنانه، بخشش اجاره مغازه، تولید ماسک، ضدعفونی پاساژها و … اشاره کرد.

وی اضافه کرد: در راستای تولید ماسک ۹۰ کارگاه توسط صنوف استان البرز راه اندازی شده است؛ با تهیه ۷۰ میلیون متر پارچه روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار عدد ماسک در این استان تولید می‌شود.

ترکاشون با اشاره به اینکه در ابتدای شیوع بیماری با کمبود ماسک مواجه شده بودیم، ادامه داد: با توزیع این تعداد از ماسک موفق شدیم به کاهش قیمت ماسک در سطح جامعه کمک کنیم، همچنین ماسک تولیدی به استان‌های همجوار نیز ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: از دیگر اقدامات این مجموعه که همزمان به هفته بسیج اجرایی می‌شود آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد است که توسط خیرین صنوف مختلف در دستورکار قرار گرفت.

ترکاشوند گفت: طی برنامه ریزی‌های انجام شده و جمع آوری کمک خیرین ۹۵ زندانی در البرز همزمان با میلام امام حسن عسگری (ع) از بند آزاد و به آغوش خانواده‌های خود باز می‌گردند.

  • نویسنده : مانا روشن