۳۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان البرز توزیع شد
۳۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان البرز توزیع شد
رییس بسیج سازندگی البرز گفت: با اجرای هفتمین مرحله از اجرای رزمایش مساوات، همدلی و کمک های مومنانه 35 هزار بسته معیشتی هر کدام به ارزش 300 هزار تومان بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری وکیل ملت،سرهنگ مهران طیران روز چهارشنبه در حاشیه این رزمایش در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در این مرحله علاوه بر توزیع بسته های معیشتی، لوازم التحریر و کیف و کفش به دنبال اجرای طرح هایی از جمله آموزش های مهارت محور با محوریت اشتغال های نوپا و خانگی نیز بوده و در حال اجرایی کردن آن هستیم

وی ادامه داد: همچنین در این مرحله ۳۰۰ سری جعهیزیه توزیع که از این تعداد ۹۰ سری توسط سپاه استان تهیه و تامین شده است.

طیران  با بیان اینکه این قبیل فعالیت ها تا ریشه کنی ویروس کرونا ادامه خواهد داشت اظهار داشت: اولویت ما در اجرای طرح هایی از این قبیل افرادی که تحت پوشش هیچ یک از نهادهای حمایتی نباشند و آسیب دیدگان از ویروس کرونا هستند.

وی با اشاره به اجرای ۱۳۹ پروژه مسکن محرومان از ابتدای سال جاری تا کنون در استان گفت: از این میزان ۱۳۴ پروژه مرمت و مابقی احداث بودند.

طیران در بخش دیگری از سخنان خود به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد اشاره و عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ۱۱۰ زندانی جرایم غیر عمد تا پایان سال در این استان آزاد و به آغوش خانواده هایشان باز خواهند گشت.

امسال بیش از ۵۵۰ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان استان البرز توزیع شده است.

 

  • نویسنده : مانا روشن